Vyhledat centrum

Objednávací systém Reenio (Naše doporučení)

23.5.2017
Přemýšleli jste také o tom, jak zlepšit komunikaci se svými pacienty? Jak lépe využit moderní technologie v medicíně? Jak nabídnout svým pacientům on-line způsob objednávání se na kontroly? On-line rezervační systém je jeden z nástrojů, který Vám umožní zefektivnit komunikaci s pacientem.
Rádi bychom Vás informovali o novém českém rezervačním systému. Ten se jmenuje reenio a umožní Vám zjednodušit a zefektivnit objednávání Vašich pacientů. Jedná se o on-line systém, který do značné míry umí
nechat rezervace přímo na Vašich pacientech! Ti si sami pohodlně vyberou termín návštěvy a Vás díky tomu nechají v klidu pracovat. Zároveň systém automaticky vytváří databázi e-mailů a telefonů na jednom
místě, kterou můžete dále využívat při komunikaci se svými zákazníky. Samozřejmostí jsou funkce jako export a import dat, podpora mobilních zařízení nebo automatické upozornění pomocí e-mailů nebo SMS zpráv.
Určitě doporučujeme o rezervačním systému reenio zapřemýšlet, podívat se na jeho vlastnosti a vyzkoušet si ho. Začali jsme ho používat i my a máme pocit, že by mohl pomoci i Vám!
Další informace najdete na webu www.reenio.cz. Tam se můžete během pár okamžiků zaregistrovat a systém si vyzkoušet. Můžete jej také provozovat ZDARMA a bez časového omezení. Pokud se Vám systém bude líbit a budete jej využívat naplno, není problém přejít na již placené balíčky, které pokryjí výrazně větší objem rezervací.
Pokud při registraci použijete náš promo kód FORINEL-78TRE4-1B, získáte verzi BUSINESS na 1 měsíc ZDARMA a můžete rovnou začít rezervovat naplno. Tato promo nabídka nezahrnuje volný kredit pro zasílání SMS, ale sami uvidíte, že rezervovat se systémem reenio stojí za to.
Posted in Novinky by admin