Vyhledat centrum

Bc. Kateřina Sázavská

Bc. Kateřina Sázavská

Nemocnice Třebíč

Rehabilitační oddělení nemocnice Třebíč poskytuje komplexní léčebnou rehabilitační péči pro širokou škálu onemocnění všech věkových skupin. Úzce spolupracujeme s ostatními klinickými obory a péči zajišťujeme nejen na RHB oddělení, ale i u pacientů, kteří jsou hospitalizovaní na lůžkách všech oddělení nemocnice Třebíč v návaznosti na operativu a léčebné programy. Současně jsme schopni ošetřit i omezený počet pacientů v ambulantním sektoru.
Našim posláním je léčit pacienty komplexně, nezajímá nás pouze pohybový aparát, ale i duše člověka a jeho sociální zázemí.

Tel.: 604 346 057

E-mial:  kacasaza@seznam.cz

specializace: Fyzioterapie
místo: Třebíč
kraj: Vysočina
služby: Brügger koncept, Elektroterapie, Kineziologické tejpování, Klasické masáže, LTV po úrazech, Magnetoterapie, Metoda Bobath, Metoda Brunkow, Metoda Ludmily Mojžíšové, Metoda McKenzie, Mobilizace kloubů a páteře, Proprioceptivní neuromuskulární stabilizace (PNF), Reflexní masáže, Relaxační masáže, SM Systém, Sportovní rehabilitace, Synergická reflexní terapie, Techniky měkkých tkání, Terapie laserem, Terapie na "Redcord" systému, Vakuová terapie, Vodoléčba, Vojtova metoda
vzdělání: Registrovaný terapeut
adresa: Nemocnice Třebíč - Purkyňovo nam. 2 , Třebíč, 674 01
pracovní dny: Pondělí, Úterý, Středa, Čtvrtek, Pátek